BLOMPIEDESTAL, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

491232. BLOMPIEDESTAL, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

To hylder. På fire buede ben.
Højde 74 cm.

Brugsslitage, pletter/fugtskader, revne på øverste hylde.

Få foretaget en gratis vurdering!

To hylder. På fire buede ben.
Højde 74 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.314