VÆRKTØJ, 13 dele, metal, 15. - 20. århundrede.

491197. VÆRKTØJ, 13 dele, metal, 15. - 20. århundrede.

Fastgjort i skufferum Dels et søm fra 1400-tallet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.487