SOFA. "Ilona", Arne Norell, slutningen af det 20. århundrede.

491018. SOFA. "Ilona", Arne Norell, slutningen af det 20. århundrede.

Træstel, løse hynder i ryg og sæde, læderarmlæn og sæde, længde ca 155 cm.

Brugsslitage. Læder med patinering. Ridser/pletter, løse samlinger. Skader på læder ved spænde under sofa.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.563