HAVEBORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

490874. HAVEBORD, anden halvdel af det 20. århundrede.

Patinerede metalben. Skive af trælameller. Længde 122. Bredde 61. Højde 64 cm.

Brugsslitage. Nogle tørre revner. Plettet skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 508