SPEGELBYRÅ, første halvdel af det 20. århundrede.

490752. SPEGELBYRÅ, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 99 cm, bredde 48 cm, højde 100 cm med spejl 187 cm.
Spejl med skrå kant.

Korn malet, farve falmer, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Spejl med skrå kant.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 344