WALDEMAR MARBERG. Litografi, signeret.

490581. WALDEMAR MARBERG. Litografi, signeret.

Nummereret 23/100. 14x26 cm henholdsvis 7 og 7 cm i diameter.

Vandskade på passepartout.

Kunstner/designer

Waldemar Marberg (1924–1993)

Få foretaget en gratis vurdering!

Vandskade på passepartout.

Kunstner/designer

Waldemar Marberg (1924–1993)

Antal besøg: 3.351