Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionsverket Engelholm
Kunst
Malerie
GÖRAN ELIASSON. Olie på lærred, "Fragment" dateret 1994.
49024. GÖRAN ELIASSON. Olie på lærred, "Fragment" dateret 1994.
91 x 72 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
91 x 72 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Auktionsverket Engelholm
Antal besøg:
2.778