SPISEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

490125. SPISEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

Malet med skåret og forgyldt dekoration. Volutformede benender. 2 tillægsplader.
Længde uden skiver 140, med skiver 230 cm. Skiver på 45 cm.

Brugsslitage og plet på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 387