FLAP SKRIVEBORD 17/1800 tallet.

490033. FLAP SKRIVEBORD 17/1800 tallet.

Længde 106 cm Bredde 47 cm Højde ca 105 cm.

Alders- og Brugsslitage Fuldførte ben Original lås, en mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 569