ARMBANDUR, stål, Lemania, midten af det 20. århundrede.

489836. ARMBANDUR, stål, Lemania, midten af det 20. århundrede.

Automatisk. Lysende skive med numeriske indekser. Diameter ca 32 mm.

Virker ved katalogisering - der gives ingen garanti for funktion. Brugsslitage. Noget misfarvet urskive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 534