OSCAR C. H. WICKSTRÖM. Komposition, olie på Panel, monogram signeret OCHW.

489586. OSCAR C. H. WICKSTRÖM. Komposition, olie på Panel, monogram signeret OCHW.

24 x 31 cm.

Slid på stel.

Få foretaget en gratis vurdering!

24 x 31 cm.

Slid på stel.

Antal besøg: 1.243