SERVERINGSKANDE, tin, empire, stemplet, graveret og dateret "CDG 1823".

489327. SERVERINGSKANDE, tin, empire, stemplet, graveret og dateret "CDG 1823".

Indvendigt stemplet "G" i skjold, håndtag i træ. Højde 14,5 cm.

Forreste bule.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forreste bule.

Antal besøg: 721