MÄRTA ALEXANDERSSON. "Forår i byen", olie på Panel, signeret.

489247. MÄRTA ALEXANDERSSON. "Forår i byen", olie på Panel, signeret.

82 x 92 cm.

farve falmer i hjørnerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

82 x 92 cm.

farve falmer i hjørnerne.

Antal besøg: 1.693