SEKRETÆR, engelsk stil, 20. århundrede.

48911. SEKRETÆR, engelsk stil, 20. århundrede.

Taks. Skråskive med skuffe indvendig bagved. Fire skuffer. Længde 51, bredde 45, højde 99 cm.

Mindre finerskader og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 959