PIERRE FORSELL. LYSLAMPER, et par, messing, "Pendel", Skultuna.

488999. PIERRE FORSELL. LYSLAMPER, et par, messing, "Pendel", Skultuna.

Lyslampe fra Skultuna, design Pierre Forsell, signeret Skultuna 1607, total længde 48 cm.

Brugsslitage, mindre ridser, stearinlysrester indeni.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 700