SKÅL, porcelæn, Kina, 20. århundrede.

488808. SKÅL, porcelæn, Kina, 20. århundrede.

Gul glasur Dekoration af drager Højde 5 cm Diameter 20,5 cm.

Let aldersslitage Mindre misfarvning i overkant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 354