ARNE JACOBSEN. Stole, 2 "Tungan" til Fritz Hansen.

488664. ARNE JACOBSEN. Stole, 2 "Tungan" til Fritz Hansen.

Højde 78 cm, sædehøjde ca 38 cm.

Brugsslitage, tab af farve, mærker, ridser.

Kunstner/designer

Arne Jacobsen (1902–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Arne Jacobsen (1902–1971)

Antal besøg: 2.344