BRUNI,BRUNO (*1935 GRADARA BEI PESARO). ''silkestrømper''.
488426. BRUNI,BRUNO (*1935 GRADARA BEI PESARO). ''silkestrømper''.
Farvelitografi fra portfolioen "Iconodora", signeret i bly og nummereret "861/1000", tryk: Matthieu, Dielsdorf ved Zürich (blindstempel), ca 88 x 63 cm (arkmål), indrammet bag glas.