BRUNI,BRUNO (*1935 GRADARA BEI PESARO). ''silkestrømper''.

488426. BRUNI,BRUNO (*1935 GRADARA BEI PESARO). ''silkestrømper''.

Farvelitografi fra portfolioen "Iconodora", signeret i bly og nummereret "861/1000", tryk: Matthieu, Dielsdorf ved Zürich (blindstempel), ca 88 x 63 cm (arkmål), indrammet bag glas.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Antal besøg: 551