BRUNI,BRUNO (1935 GRADARA BEI PESARO). ''UN RÊVE''.

488425. BRUNI,BRUNO (1935 GRADARA BEI PESARO). ''UN RÊVE''.

Farvelitografi fra porteføljen ''Iconodora'', signeret og nummereret ''861/1000'' i bly, indskrevet nederst til venstre i stenen, dateret. "1984" og monogram, tryk: Matthieu, Dielsdorf ved Zürich (blindstempel), ark let gulnet, ca 88 x 63 cm (arkmål), indrammet bag glas.

god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

god stand.

Antal besøg: 1.019