ENDRE NEMES. Litografier, 6 i kunstmappe og 26 reproduktioner, Ulf Aschan i mappe.

488326. ENDRE NEMES. Litografier, 6 i kunstmappe og 26 reproduktioner, Ulf Aschan i mappe.

1 litografi signeret. Arkmål 40x29 og 19x14,5 cm.

Mapper med pletter og skrevet på.

Kunstner/designer

Endre Nemes (1909–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besøg: 666