ROLAND SVENSSON. Litografi, "Summer Dream", dateret 5. juni 1975.

488281. ROLAND SVENSSON. Litografi, "Summer Dream", dateret 5. juni 1975.

Plademål 50 x 39,5 cm. 288/300.

Manglende glas. Snavs/pletter.

Kunstner/designer

Roland Svensson (1910–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besøg: 435