TØRT LAGER. "Siddende kvinde", olie på Panel.

488211. TØRT LAGER. "Siddende kvinde", olie på Panel.

Dateret 1996 på verso. 22x13 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 984