LYSKELYSE, Oscarian, 5 lysarme, 19./20. årh.

488207. LYSKELYSE, Oscarian, 5 lysarme, 19./20. årh.

Krop af forgyldt messing, stilkglas. 5 st. lyspunkter.
Højde eksklusiv kæde 55 cm.
Diameter 40 cm.

Bruxelles slid. Kantstødt på prismerne kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde eksklusiv kæde 55 cm.
Diameter 40 cm.

Antal besøg: 794