BORDLAMPE, model Strindberg, anden halvdel af det 20. århundrede.

487992. BORDLAMPE, model Strindberg, anden halvdel af det 20. århundrede.

Hvid glaskuppel, total højde 48 cm, diameter 22 cm.

Brugsslitage. Alders slid. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 277