SOFABORD MED KAPEHJUL, midten af 1900-tallet.

487778. SOFABORD MED KAPEHJUL, midten af 1900-tallet.

Signeret Edmund, længde 137, bredde 54, højde 56 cm.

Brugsslitage og mindre mærker i skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 340