GUBELIN SIGN/CLOCK, Select-O-Time, med verdenstider, omkring 1960'erne.

487654. GUBELIN SIGN/CLOCK, Select-O-Time, med verdenstider, omkring 1960'erne.

mærket i urværk/urskive, hvidt urværk, ankerværk, sølvurskive med streger, urkasse af forgyldt messing, højde 6, diameter 12 cm, virker.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 2.242