SEGL, gips, efter original fra Rigsarkivet, 20. årh.

48752. SEGL, gips, efter original fra Rigsarkivet, 20. årh.

Søg efter det nationale segl. Højde 8,5-13 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 990