DAMECYKEL, 28", ifølge Husqvarna 1932.

487300. DAMECYKEL, 28", ifølge Husqvarna 1932.

Renoveret på Huskvarna-fabrikken omkring 1940.

Slitage, mindre ridser og rust, producentmærke og forlygte mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.309