GLAS og KERAMIK, 2 dele, første halvdel af det 20. århundrede.

48727. GLAS og KERAMIK, 2 dele, første halvdel af det 20. århundrede.

Ostekop, glas, skåret indretning.
Fiskefad, flinttøj, længde ca. 31 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 595