MARTIN BORNHOLM. Olie på Panel, 2 stk, sign.

48725. MARTIN BORNHOLM. Olie på Panel, 2 stk, sign.

"Hovedindgang", skilt også a tergo, 21x26,5 cm.
"Dinner", skilt og dat a tergo, 22x34 cm.
Bog medfølger.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bog medfølger.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.245