SPISEBORD, gustaviansk stil, 1900-tallet.

487220. SPISEBORD, gustaviansk stil, 1900-tallet.

Diameter ca 110 cm, indsatsbredde 55 cm.

Brugsslitage, ridser og ubetydeligt farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 408