SALONGRUPPE, 3 dele, Nyrenæssance, 1800/2000 årh.

487190. SALONGRUPPE, 3 dele, Nyrenæssance, 1800/2000 årh.

Eg og valnød. Bord og 2 stole. Udskåret indretning. Bordet med ottekantet plade. Diameter 85 cm, højde 75 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 559