SKÅL med låg, flussglas, 1800/2000 årh.

486876. SKÅL med låg, flussglas, 1800/2000 årh.

Højde 21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 21 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 701