UDSTILLING, Art Nouveau, århundredeskiftet 1800/1900.

48683. UDSTILLING, Art Nouveau, århundredeskiftet 1800/1900.

Valnød.
Højde 205 cm, længde 63 cm, bredde 38 cm.
Nøglen følger.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Valnød.
Nøglen følger.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.234