BIRGER BIRGER-ERICSON. Olie på Panel, sign.

48665. BIRGER BIRGER-ERICSON. Olie på Panel, sign.

"Hvilende fugl", 44x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Birger Birger-Ericson (1904–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

"Hvilende fugl", 44x37 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.163