BORD, såkaldt Butlerbakke, 20. århundrede.

486483. BORD, såkaldt Butlerbakke, 20. århundrede.

Taks, samlet længde ca. 87, bredde 62, højde 53 cm.

Brugsslitage. Skive med ridser, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 538