TÆPPE, facadelagen, "Prisma" Anne-Marie Boberg, 242 x 165 cm, monogram signeret AMB.

486426. TÆPPE, facadelagen, "Prisma" Anne-Marie Boberg, 242 x 165 cm, monogram signeret AMB.

Geometrisk mønster i beige, hvid og blå farvesammensætning. Rhomboid centermedaljon Længde 242 cm, bredde 165 cm.
Signeret AMB.

Defekt hjørne, frynser med kraftigt slid/mangler. Pletter, snavset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret AMB.

Antal besøg: 569