NATSBORD, 1 par, eg, gode møbler, "casino", 1900-tallet.

486402. NATSBORD, 1 par, eg, gode møbler, "casino", 1900-tallet.

Længde 50 cm Bredde 46 cm Højde 60 cm Stemplet i bunden.

Alder og Brugsslitage. Pletter. Mærker.
1 æske mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 æske mangler.

Antal besøg: 528