CYKLER, Wici og Apollo, midten af det 20. århundrede.

486367. CYKLER, Wici og Apollo, midten af det 20. århundrede.

28 tommer.

Hårdt Brugsslitage Slidte dæk Trænger til eftersyn.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

28 tommer.

Nøgle/nøgler findes

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.633