JEAN SKOGLUND. olie på lærred, Gustav 5, sign.

486331. JEAN SKOGLUND. olie på lærred, Gustav 5, sign.

ca 54 x 49 cm.

Hul i lærredet.

Kunstner/designer

Jean Skoglund (1908–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 54 x 49 cm.

Hul i lærredet.

Kunstner/designer

Jean Skoglund (1908–1948)

Antal besøg: 978