SOFFBORD, "EM-bord", Emmaboda Möbelfabrik, 1950'erne.

486202. SOFFBORD, "EM-bord", Emmaboda Möbelfabrik, 1950'erne.

Ommalet skive og ben. Udfoldelige skiver.
Stemplet. Længde 115 cm højde 55 cm.

Slitage, stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stødmærker.

Antal besøg: 1.198