STOLE, 4 stk, fransk rokokostil, 1920'erne.

486140. STOLE, 4 stk, fransk rokokostil, 1920'erne.

Hvidmalet med forgyldt dekor. Klip dekoration med blomster og akantusblade.

Slitage og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mærker.

Antal besøg: 484