TIGER OF SWEDEN. Dokumentmappe, læder, "Janne", sort, 2000-tallet.

485740. TIGER OF SWEDEN. Dokumentmappe, læder, "Janne", sort, 2000-tallet.

Udvendigt rum med lynlås, hardware i krom, indvendigt indrettet med rum. Præget logo. Længde 41 cm, højde 33 cm ekskl. håndtag og skulderrem.
Tag inkluderet.

Brugsslitage, et par overfladiske ridser på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tag inkluderet.

Antal besøg: 1.076