TIGER OF SWEDEN. Dokumentmappe, læder, "Janne", sort, 2000-tallet.
485740. TIGER OF SWEDEN. Dokumentmappe, læder, "Janne", sort, 2000-tallet.
Udvendigt rum med lynlås, hardware i krom, indvendigt indrettet med rum. Præget logo. Længde 41 cm, højde 33 cm ekskl. håndtag og skulderrem.
Tag inkluderet.
Brugsslitage, et par overfladiske ridser på bagsiden.
Tag inkluderet.