TØNDE, tin, Petter Winge (aktiv 1761-1780), Linköping.

485681. TØNDE, tin, Petter Winge (aktiv 1761-1780), Linköping.

Diameter ca. 29 cm.

Slitage, ridser, stødmærker, ryg med rust, kant med flænge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 29 cm.

Antal besøg: 868