Smølfer, 18 stk og HOUSE, Bølle, 1980'erne.

485655. Smølfer, 18 stk og HOUSE, Bølle, 1980'erne.

Hus, højde ca 10 cm.

Brugsslitage, nogle detaljer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hus, højde ca 10 cm.

Antal besøg: 740