VASE OG SKÅL, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

485651. VASE OG SKÅL, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

Vase, højde 22 cm, 8 x 8 cm Skål, højde 5,5 cm, 13 x 13 cm.

Brugsslitage Ridser i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage Ridser i bunden.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 322