Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
ARMBÅND, sølv, signeret Hjalmarsdotter, L9, 1961, 15,5 gram.
485603. ARMBÅND, sølv, signeret Hjalmarsdotter, L9, 1961, 15,5 gram.
Længde 20,8 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længde 20,8 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
879