BORD, 2 stk, 1800-tallet.

BORD, 2 stk, 1800-tallet.
48556. BORD, 2 stk, 1800-tallet.

Bord, hvidmalet, renæssance, rektangulær plade på fire forbundne ben, udskåret dekor. Længde 79, bredde 53, højde 74 cm.
Bord, hvidmalet, rektangulær plade på fire drejede ben. Længde 56, bredde 37, højde 64 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.020