REJSEBOKS med 3 flasker, nysølv og glas.

485557. REJSEBOKS med 3 flasker, nysølv og glas.

Højde ca 34 cm, 33 x 11 cm.

Brugsslitage, mindre buler, misfarvning.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 34 cm, 33 x 11 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 547