Sæt BØGER, 4 stk. bl.a. "Vore Konger", 1900-tallet.

485413. Sæt BØGER, 4 stk. bl.a. "Vore Konger", 1900-tallet.

Oscar II og hans tid. Erik Lindorm i 1974. nr. 76 Vore konger. Åke Ohlmarks i 1972. nr. 605. 2 stk, 2 stk af Den Kongelige Svenske Ridderorden, HJS Kleberg, 1935-36 Fuld fransk bånd med præget og forgyldt dekoration med bl.a. Sveriges lille våbenskjold.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 945